star pin calendar graph magnify mail pdf phone printer shield error arrow-left arrow-right arrow-up arrow-down

Złotniki Espino

Inwestycja Złotniki Espino zlokalizowana jest przy ul. Opoczyńskiej 17-19A, na popularnych w ostatnich latach Złotnikach (zachodnia część Wrocławia). Okolica ta znana jest położonych w zasięgu pieszego spaceru parków Złotnickiego, Zachodniego i Lasu Leśnickiego. Bliska odległość przystanków tramwajowych i autobusowych ułatwia szybką komunikację z centrum a Autostradowa Obwodnica Wrocławia, dostępna z sąsiedniej ul. Kosmonautów ułatwia opuszczenie i powrót do miasta.

Inwestycję Złotniki Espino zaprojektowano jako dwa budynki mieszkalne z garażem podziemnym, gdzie zapewniono miejsca postojowe dla mieszkańców.

W inwestycji znalazło się jedynie 25 mieszkań. Dodatkowo inwestycja została podzielona na trzy klatki schodowe, co podkreśliło jej kameralny charakter. Na każdym piętrze znajdują się tylko dwa lub trzy mieszkania.

Regularna bryła obiektu urozmaicona została licznymi lukarnami, balkonami i tarasami, a także zmianami koloru elewacji. Tereny przyległe do budynków ozdobione zostaną niską zielenią i szpalerami  głogów, od których inwestycja wzięła swoją nazwę. Do dyspozycji najmłodszych lokatorów przewidzieliśmy plac zabaw, zlokalizowany z tyłu budynku, w oddaleniu od ulicy.

Konstrukcję budynku stanowią elementy żelbetowe (płyta fundamentowa, ściany garażu, stropy), murowane (ściany zewnętrzne i działowe) oraz drewniane i stalowe (więźba dachowa). Elewacje docieplone zostały styropianem i wykończone tynkiem strukturalnym w stonowanych kolorach szarym i białym, dach został pokryty grafitową dachówką. Ciepłą wodę na potrzeby użytkowe i centralnego ogrzewania zapewnia kotłownia zasilana gazem z sieci miejskiej, przyłączone zostaną również pozostałe media (energia elektryczna, woda i kanalizacja sanitarna). Budynek został przyłączony do sieci światłowodowej zapewniającej szerokopasmowy internet.

Złotniki - Wrocław

Kontakt

napisz

Wiadomość wysłana.

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.