star pin calendar graph magnify mail pdf phone printer shield error arrow-left arrow-right arrow-up arrow-down

Złotniki Espino

Inwestycja Złotniki Espino zlokalizowana jest przy ul. Opoczyńskiej, na popularnych w ostatnich latach Złotnikach (zachodnia część Wrocławia). Okolica ta znana jest położonych w zasięgu pieszego spaceru parków Złotnickiego, Zachodniego i Lasu Leśnickiego. Bliska odległość przystanków tramwajowych i autobusowych ułatwia szybką komunikację z centrum a Autostradowa Obwodnica Wrocławia, dostępna z sąsiedniej ul. Kosmonautów ułatwia opuszczenie i powrót do miasta.

Inwestycję Złotniki Espino zaprojektowano jako dwa budynki mieszkalne z garażem podziemnym, gdzie zapewniono miejsca postojowe dla mieszkańców.

W inwestycji znajdzie się jedynie 25 mieszkań. Dodatkowo inwestycja została podzielona na trzy klatki schodowe, co podkreśli jej kameralny charakter. Na każdym piętrze znajdą się tylko dwa lub trzy mieszkania.

Regularna bryła obiektu urozmaicona została licznymi lukarnami, balkonami i tarasami, a także zmianami koloru elewacji. Tereny przyległe do budynków ozdobione zostaną niską zielenią i szpalerami  głogów, od których inwestycja wzięła swoją nazwę. Do dyspozycji najmłodszych lokatorów przewidzieliśmy plac zabaw.

Konstrukcję budynku stanowić będą elementy żelbetowe (płyta fundamentowa, ściany garażu, stropy), murowane (ściany zewnętrzne i działowe) oraz drewniane i stalowe (więźba dachowa). Elewacje docieplone zostaną styropianem i wykończone tynkiem strukturalnym w stonowanych kolorach szarym i białym, dach zostanie pokryty grafitową dachówką. Ciepłą wodę na potrzeby użytkowe i centralnego ogrzewania zapewni kotłownia zasilana gazem z sieci miejskiej, przyłączone zostaną również pozostałe media (energia elektryczna, woda i kanalizacja sanitarna). Pracujemy również nad przyłączeniem obiektu do sieci światłowodowej zapewniającej szerokopasmowy internet.

Prosta i bezpieczna procedura zakupu

Klientom oferujemy następujące warunki płatności:

  • rata I : przy umowie deweloperskiej 10%
  • rata II : 20%
  • rata III : 20%
  • rata IV : przed przyniesieniem własności 50%

Środki deponowane są na otwartym rachunku powierniczym.

Oferty specjalne

Plany mieszkań

Piętro Numer Metraż Cena Status Plan mieszkania
II piętro A8 47,67m2 341.600 zł Wolne
II piętro C6 92,29m2 599.885 zł Zarezerwowane
II piętro C7 59,20m2 444.000 zł Wolne

Złotniki - Wrocław

Kontakt

napisz

Wiadomość wysłana.

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.